Кметът на Белица Радослав Ревански прие един от най-значимите изпълнени обекти: Пътя Белица – Семково

След полагане на втория асфалтов пласт на един от най- важните обекти набелязани за ремонт от многобройните обекти в общината – основен път Белица- Семково , днес с голяма радост и удоволствие кметът на Белица Радослав Ревански прие изпълнения обект.

При посещението си Ревански поздрави фирмата изпълнител и хората в нея за качественото изпълнение на обекта, като пожела да са здрави и все така съвестно да изпълняват поставените им задачи. Веднага след приключване на някои козметични дейности по ремонтирания път, Радослав Ревански сподели, че започва и основния ремонт на пътя Краище – Лютово жизнено важен обект за придвижване на хората до повечето от селата разположени в Западни Родопи.

“ Когато видя радост в очите на хората и чуя думи на благодарност, това ми дава сили, желание и амбиция за още по-добри дела в името на добруването на жителите в прекрасната ни община, каквото и да ми струва това. Защото хората го заслужават.“, сподели доволно кмета Ревански.