Временен подслон за младо семейство пострадало от пожар

Кметът на Община Белица Радослав Ревански осигури добри условия за живот на пострадалото семейство от пожара. Фатиме , Ахмед и десетгодишният им син , вече имат възможност да живеят в по-дори условия . Както вече знаем, след пожара, семейството живееше в една почти празна стая в къщата на бащата на Ахмед, без санитарен възел. От днес те вече ще живеят в по-добри условия в осигурения фургон от кмета Ревански.

На помощ на кмета и на младото семейство се отзоваха и началника на Районна служба "Пожарна безопасност"-Благоевград, комисар Георги Пармаков, който осигури кола,която да извози жилищния фургон до Белица. Колата с фургона бе съпровождана от гл. инспектор при РДПБЗН - Разлог -Костадин Добрев. От днес семейството ще разполага със стая и санитарно помещение до построяване на новият им дом.Кметът Ревански благодари за помощта и на главен комисар Николов- шеф на Национална служба " Пожарна безопасност" - София за оказаната подкрепа и съдействие.