Разгромяваща победа с над 90% категоричен победител в местните избори за община Белица е досегашния кмет от ДПС Радослав Ревански.

Рекордна избирателна активност бе регистрирана в община – 72%, невиждано досега. Това е най-високият изборен резултат, постигнат на местни избори, в историята на община Белица.

Разгромна победа записа на тези местни избори досегашният градоначалник на Белица - Радослав Ревански.

Кандидатът на ДПС спечели безапелационно с 90% и в Белица, и в населените места в цялата община.

Това е очакван резултат с оглед всеобщото одобрение към Ревански, който само за един мандат успя да обнови общината и да привлече средства за редица инфраструктурни проекти.

Така, младият и амбициозен кмет ще продължи да управлява община Белица и през следващия мандат.