Откриха улица на името на д-р Емил Вакльов, д-р Муса Вакльов и Ава Вакльова

В памет на семейството лекари от с. Краище, които дадоха живота си за хората се откри нова улица.

С курбан за здраве, днес 21.12.2020 в най-голямото село на община Белица, Краище там където с грижа към хората за опазване на живота им в годината на COVID 19, символично се откри нова улица, която ще носи името на семейството лекари, д-р Емил Вакльов , д-р Муса Вакльов и Ава Вакльова . На церемонията присъстваха синът на Емил Вакльов – Муса, съпругата му Фатиме и сестра му Деси Вакльова, както и жители на селото. „Разположена в централната част на с. Краище, улицата ще улеснява придвижването на местните жители и ще реши проблема с задръстванията и трафика, така както семейството лекари улесняваха живота на своите съграждани денонощно и го правеха от сърце.“, сподели през сълзи кметът на Община Белица Радослав Ревански.

За всички които ги познаваха те никога няма да бъдат забравени !