Кмета на община Белица подписа първите проекти за новия си мандат

Кметът на община Белица стартира новия си мандат като подписа проект за енергийна ефективност на стойност 165 хил. лв. по Европейската програмата за развитие на селските райони. В изпълнение на проекта ще се реновират сградите даващи облика на селата Кузьово и Орцево разположени в техния идеален център. Сгради в които се помещават кметствата и са значими за местните хора. По време на подписване на договора Радослав Ревански с радост сподели ,че с този проект изпълнява час от обещанията си по време на предизборната си кампания с ангажимент към малкия човек в община Белица - хората в малките населени места. Защото и там живеят хора и заслужават да живеят в приятна атмосфера. Това е една инвестиция която ще зарадва хората и в двете села от общината.