Белица - Македонска Каменица

Успешно премина и последната проверка на документите в изпълнение на Трансграничният Проект" Възстановяване на обекти от културно - историческо значение в общините Белица България и Македонска Каменица, Република Северна Македония" . Ирена Бабамова - Стойчева - Експерт "Управление на проекти" със седалище град Струмица , остана доволна от свършената работа по "Информация и публичност " в изпълнения проект от партьорите , Горан Огняновски - директор на КИЦ "Романса" , Македонска Каменица, Гоце Ангелов , Даниел Марковски , Мая Падарева , Ива Стойчева и Росица Зотева - Читалище "Георги Тодоров 1885" - Белица .Пожелахме си да реализираме още много проекти в полза на местните общности.

Благодарим на Община Македонска Каменица в лицвто на градоначалничката Sonja Stamenkova и кмета на Община Белица Radoslav Revanski за моралната и финансова подкрепа! Заедно можем повече !